Kalite Politikası

Web Site Kalite Hizmet Politikası

 

Kurallar

 

1) Sitemizin içerikleri tamamen usullere uygun olarak tasarlanmıştır. Herhangi usulsuz içerik tespitinde tüm hakları saklı olmak kaydı ile yayınlanmaktadır. Tüm izinler gerekli merciler aracılığı ile alınmıştır. 

 

2) Sitemiz içerisindeki Fotoğraf, Yazı, Döküman vs. tüm belgeler tamamıyla sitemize özgüdür. Sitemizin sahibi Uzman Soğutma Ltd. Şti. adına Fahriye Yalçın BAŞIBÜYÜK' tür. Tüm yetkili ve içerikleri yöneten kişi adına tasarım ilkesi tamamıyla Gencay ÇETİNKAYA' ya aittir. İçerikleri kullanma ve kaldırma yetkisi sadece Uzman Soğutma Ltd. Şti. Yetkilisi Fahriye Yalçın BAŞIBÜYÜK'tür.

 

3) www.mersinuzman.com.tr isimli web sitemiz tamamıyla Uzman Soğutma Ltd. Şti. tasarrufundadır. İçeriklerini hiçbir şekilde başka siteler izinsiz yayınlayamaz. Tüm hakları saklı tutulmaktadır. 

 

4) Yayıncı reklam politikası uygulayabilir. Site içeriklerinde reklam içeren ibareler bulunmakta olabilir. Tamamıyla site sahibinin tasarrufundadır.

 

5) Yayıncı ilkesi gereği tüm içerikler izinsiz kullanılamaz. Kullanıldığı takdirde ilke kurallarına aykırı hareket kabul edilir ve BTK ya bildirilir.

 

6) Mersin Uzman Soğutma Ltd. Şti. resmi web sitesidir. www.mersinuzman.com.tr ve www.mersinuzmansogutma.com.tr adresleri / site isimleri şirketimize kayıtlıdır. Başka şirketler/ve veya şirket bu isimler adı altında yayında hak sahibi olamazlar.

 

7) Bu web sitesi kullanım hakları tamamen saklıdır. Sitemiz içerisindeki içeriklerin başka bir sitede / açık alanda / umumi bölgelerde / tanıtım amaçlı , yayınlanması tamamen yasaktır. Tüm kullanım hakları mersinuzman.com.tr / Uzman Soğutma Ltd. Şti. ' ne aittir.

 

8) İzinsiz kopyalanması yasaktır. 

Soğuk Hava depolarında en çok dikkat edilen...
Son yıllarda en büyük yatırım hacmine ulaşa...
Soğuk hava deposu ve soğutma sisteminin kur...
Muz sarartmasının tüm işlemleri burada...
Türkiye iklimlendirme sektörü pazar büyükl...
Atmosfer kontrol sistemi olarak tanımlanan ...
Soğutma prensip ve yöntemleri aşağıdaki gib...
Dünyanın belirli bölgelerindeki kurduğumuz ...
Anlaşmalı firmalar ile yapılan sözleşmeler ...
Son sistem depolarınıza seçeceğimiz ünitele...
ONLINE KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
REFERANSLARIMIZ
BİLGİLENDİRME FORMU
REFERANSLARDAN BAZILARI
FOTO GALERİ
Design [gencay@mersinuzman.com.tr]
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakki Saklidir..
Bizi Takip Edin
Free Sitemap Generator